DEĞİŞİM & İADE SÜRECİ

 

 

İADE & CAYMA HAKKI

 

- Teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde kanuni olarak cayma hakkınız bulunmaktadır.

- Cayma hakkından yararlanabilmeniz için ürünün kesinlikle kullanılmamış olması gerekmektedir, kullanılmış ürünün iade ve değişimi yapılmaz.

- Satın aldığınız üründe herhangi bir hata olması durumunda; yine 14 gün içerisinde ürün değişimi talep edebilirsiniz.

- Kişiselleştirilmiş Monogram Baskılı ürünlerde iade yapılamaz !ÜCRETSİZ İADE VE DEĞİŞİM

 

- İade ve değişim sürecinin başlayabilmesi için, [email protected] adresine mail yoluyla ya da telefon numaramız dan bilgi vererek bizimle iletişime geçiniz.

- Bildirdiğiniz ürünün iade ve değişim işlemleri için siparişinizi size gönderilen fatura ve ürünle birlikte anlaşmalı kargo firması Yurt içi kargo ile karşı ödemeli olarak ücret ödemeden bize gönderebilirsiniz.

-Faturanızda yer alan ürüne ait, renk veya model değişikliği için değişim işlemleri başlatılacaktır.

-Cayma hakkı ve ürün iptali talepleriniz için ise para iadesi ürünün firmamıza ulaşmasından itibaren 7 iş günü içerisinde ödeme yaptığınız hesap numaranıza aktarılacaktır.

 

 

KIRIK ÜRÜN TELAFİSİ

 

- Sitemizde bulunan kupa, bardak, mum, french press vb. gibi kırılabilir tüm ürünlerimiz herhangi bir olası darbeye karşı özenle paketlenerek tam muhafazalı şekilde gönderim yapılmaktadır. Yine de kargoda taşıma esnasında oluşabilecek her türlü kırılabilme ihtimaline karşı birebir kırık ürün veya parça değişimi garantisi sunmaktayız. 

 

 BİLGİ VE DESTEK

 

- Tüm sorularınız için [email protected] adresimize 7/24 mail yoluyla ya da 09.00-18.00 saatleri arasında 0541 851 45 26 no’lu telefon numaramız üzerinden whatsapp ya da sms yoluyla bize ulaşabilirsiniz.