KURUMSALHEDİYE KUTULARI

 

Kurumsal Yılbaşı Hediyeleri               

 

 

LOGO BASKILI HEDİYELER İÇİN FİYAT TEKLİFİ ALIN!

- Şirket ya da ofis çalışanlarınızı motive etmeniz için firmanıza ait logo baskılı kupa, bardak, kalem gibi ürünlerden oluşturabileceğimiz özel hediye kutularımızdan indirimli fiyat teklifi almak için bizimle [email protected] adresimizden iletişime geçebilirsiniz.
 

Kurumsal Hediyelerde Logo Baskısı Nasıl Uygulanır?

Defter, kalem , kupa-bardak, power bank, sürahi, suluk ve termos gibi ürünlerde minimum adet sayınıza göre logo baskısı uygulanabilmektedir. Hediye kutusu kapağı üzerinde Logolu baskınızın olması için 100 adet ve üzeri sayılarda fiyat teklifi verilmektedir. Daha alt sayılara logonuz sticker etiketi olarak hediye kutusuna eklenebilmektedir.

Logo baskılı ürünlerde hazırlık süresi minimun 7-14 gün sürmektedir.

 

KURUMSAL HEDİYE KUTUSU ÖNERİLERİ 

 

YENİ İŞ HEDİYE KUTULARI- Welcome Kit

- Yeni işe başlayan çalışanlarınıza özel seçeceğiniz Logolu defter, cam sürahi ya çelik termos gibi şirketinize uygun ürünler ile kurumsal hediye kutularınızı oluşturabilirsiniz.

 

TERFİ, BAŞARI VE TEBRİK HEDİYELERİ

- Personellerinizin başarılarını desteklemek için terfi, başarı, tebrik ya da doğum günlerine özel hediye kutuları arıyorsanız, dilerseniz aylık olarak tüm kurum çalışanlarınız için kutularımızdan adet bazlı toplu olarak sipariş verebilirsiniz.

 

ŞİRKET YIL DÖNÜMÜ HEDİYELERİ

- Şirket çalışanlarınıza kuruluş yıl dönümleri ya da firmanızın tarihçesindeki önemli bir gün etkinliği için de özel hediyeler hazırlayabilmekteyiz.
 

8 MART KADINLAR GÜNÜ KURUMSAL HEDİYE ÖNERİLERİ

 

- 8 Mart Kadınlar Gününe özel kurumsal hediyeler ve daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

  

*** UNIQ34 ekibi olarak hazırladığımız kurumsal hediye kutularıyla, personelinizin iş ortamında kendini daha mutlu hissetmesini amaçlıyor ve ona göstereceğiniz bu değerle birlikte şirketinize olan bağlılığını arttırarak, iş hayatındaki performansında kalıcı bir etki yaratmasını temenni ediyoruz... 

 

 

TOPLU HEDİYE KUTUSU SİPARİŞ SÜRECİ

   

- Sitemiz üzerinden tek seferde her bir ürün için stok durumuna göre en fazla 20 adet sipariş verebilirsiniz.

- 20 adet üzeri siparişleriniz için [email protected] e-posta adresimiz üzerinden ya da 0541 851 45 26 numarasını arayarak bizimle iletişime geçiniz.

- Hediye Kutusu üzerine logo baskısı için minimum 100 adet ve üzeri toplu siparişlerde gold baskı olarak uygulanabilmektedir. 100 adetten daha az siparişlerinizde sticker etiket ile logonuzu ekleyebiliriz.

- Siparişlerinizin hazırlık süresi istediğiniz adete göre tahmini olarak 3 günden 2 haftaya kadar farklılık gösterebilmektedir.

- Ödemeler Havale veya Eft olarak peşin alınır.

- Kurumsal Hediyeleriniz, İSTANBUL İÇİ TEK NOKTAYA ÜCRETSİZ TESLİM Edilmektedir.

- İstanbul Dışına ve İstanbul içi tek nokta harici adreslere kargo ücreti yansıtılır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR