KURUMSAL HEDİYE KUTULARI

 

               

 

 

ÖZEL FİYAT TEKLİFİ VE BİLGİ ALIN!

- Şirket ya da ofis çalışanlarınızı motive etmeniz için özel hediye kutularımızdan indirimli fiyat teklifi almak için bizimle [email protected] adresimizden iletişime geçebilirsiniz.

  

KURUMSAL HEDİYE ÖNERİLERİ 

YENİ İŞ HEDİYE KUTULARI

- Yeni işe başlayan çalışanlarınıza özel Hoşgeldin hediyesi olarak seçeceğiniz ürünlerimiz ve varsa sizlerin de eklemek istediği tasarımlar ya da içerikler ile yeni iş hediye kutusu oluşturabilirsiniz.

 

TERFİ, BAŞARI VE TEBRİK HEDİYELERİ

- Personellerinizin başarılarını desteklemek için terfi, başarı, tebrik ya da doğum günlerine özel hediye kutuları arıyorsanız, dilerseniz aylık olarak tüm kurum çalışanlarınız için kutularımızdan adet bazlı toplu olarak sipariş verebilirsiniz.

 

ŞİRKET YIL DÖNÜMÜ HEDİYELERİ

- Şirket kuruluş yıl dönümleri ya da firmanızın tarihçesindeki önemli bir gün etkinliği için de kurumlarınıza özel hediyeler hazırlayabilmekteyiz...

 

  

*** UNIQ34 ekibi olarak hazırladığımız kurumsal hediye kutularıyla, personelinizin iş ortamında kendini daha mutlu hissetmesini amaçlıyor ve ona göstereceğiniz bu değerle birlikte şirketinize olan bağlılığını arttırarak, iş hayatındaki performansında kalıcı bir etki yaratmasını temenni ediyoruz... 

 

 

TOPLU SİPARİŞ SÜRECİ

   

 

- Sitemiz üzerinden tek seferde her bir ürün için en fazla 20 adet sipariş verebilirsiniz.

 

- 20 adet üzeri siparişleriniz için [email protected] e-posta adresimiz üzerinden ya da 0541 851 45 26 numarasını arayarak bizimle iletişime geçiniz.

 

- Toplu siparişlerde alacağınız adete göre farklı oranlarda indirim uygulanmaktadır.

 

- Siparişlerinizin hazırlık süresi istediğiniz adete göre tahmini olarak 3 günden 2 haftaya kadar farklılık gösterebilmektedir.

 

- Ayrıca dilerseniz size özel tasarımlarda hazırlayabilmekteyiz...