1

Şık ve Kaliteli Vegan Deri Planlayıcı Ajanda Modelleri

Bazı insanlar hayatının her alanında düzenli ve planlı olmaktan hoşlanır. Özellikle yoğun tempolu bir iş hayatı içerisinde yapılacaklar listelerinin içinde kaybolmamak ya da anlık planlarını unutmamak için bir hatırlatıcı gereksinimi duyarlar. Eğer siz de rutinlerinizi ve gelecek planlarınızı not almaktan hoşlanıyorsanız Uniq34’ün her tarza ve ihtiyaca yönelik hazırlanan planlayıcı defter modellerine göz atabilirsiniz.

Hayatın karmaşasında kendi rutinini oluşturmak için planlı yaşam tarzını benimseyen sevdiklerinize de özel günlerde hediye etmek için şık tasarıma sahip planlayıcıları ya da tarihsiz ajanda modellerini tercih edebilirsiniz. Kendinize ya da sevdiklerinize alacağınız modeli seçmeden önce, ilk olarak planlayıcıya hayatınızın hangi alanında ihtiyacı olacak bunu belirlemelisiniz.

Planlayıcı Ajanda Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Belli bir rutine sahip olan kişiler yanlarında her daim planlarını yazabilecekleri araçlar bulundurur. Mobil telefonlar ya da tabletler anlık notlar almak için günümüzde sıklıkla kullanılan araçlar olsa da ajanda gibi manuel araçları kullanmak not almayı seven kişiler için idealdir.

Her biri farklı tasarım ve kullanım amacına özgü olarak üretilen Uniq34 planlayıcı çeşitleri arasından seçim yapmak eğlenceli olsa da zamanınızı alabilir. Bu sebeple birçok planlayıcı arasından en doğru olanı seçmek için öncesinde şu sorulara cevap vermelisiniz:

  • Planlayıcı nasıl olmalı? Aylık mı yoksa haftalık planlayıcı mı daha uygun olur?
  • Ajandanın kullanım alanı hangisi olacak? Kişisel notlar için mi yoksa iş hayatında mı kullanılacak?
  • Boyut ve tasarımı nasıl olmalı? Canlı ve minimal mi yoksa daha soft bir tasarıma mı sahip olmalı?

Tüm bu sorulara cevap verdikten sonra size ya da sevdiklerinize en uygun olan planlayıcı modelini belirleyebilirsiniz.

Planlayıcı Ajanda Renk Çeşitleri ve Kullanım Özellikleri

Personel Planner: Anlık oluşturulan planlar, günlük alışveriş notları, hafta içerisinde yapılacaklar listesi, görüşülecek kişiler ya da gezilecek yerler gibi kişisel notlar almak isteyen kişiler için hazırlanan personel planner modellerini inceleyebilirsiniz. Siyah, Pembe, Taba ve Bej olarak 4 farklı renk seçeneği bulunan ve sert kapak yapısı, fonksiyonel sayfaları ve her tarza hitap eden tasarımıyla öne çıkan planlayıcı modelimiz, ergonomik ölçüsü sayesinde çantanıza rahatlıkla sığar ve kolayca taşıyabileceğiniz ağırlıktadır.

Business Planner: İş hayatının temposunda yapılacak işlerin karmaşasında zorlanıyor ve planlı çalışmayı seviyorsanız, sizin için Uniq34 tarafından özenle tasarlanan business planner modelleri arasından en uygun olanı seçerek işlerinizi düzenleyebilirsiniz. Estetik tasarımı ile öne plana çıkan ve kaliteli malzemeden üretilen planner modelleri farklı siyah ve pembe renk seçenekleri ile her zevke rahatlıkla hitap edebilmesinin yanı sıra, kolaylıkla taşınabilecek büyüklüktedir.

Haftalık Planlayıcı: Ev, iş, sosyal hayat ve sorumluluklar derken hafta içerisinde yapacağınız birçok şeyi gözden kaçırmak durumunda kalabilirsiniz. Bu noktada, haftalık planner kullanarak planlarınızı düzenleyebilir ve günlük yapmanız gereken işlerinizi planner içerisinde belirlediğiniz alanlara not alabilirsiniz. Ayrıca sevdiklerinizin özel günlerini ya da gerçekleşecek olan önemli etkinlikleri hatırlamanızı sağlayacak alanlara bu günleri size hatırlatması için kaydedebilirsiniz.

Kolayca açılır-kapanır altılı gold mekanizması sayesinde ihtiyaç halinde planlayıcı iç sayfalarını tekrar sitemiz üzerinen refill olarak temin edebilirsiniz. Kareli, çizgili ve çizgisiz refill sayfalardan oluşan planlayıcı sayfası çeşitlerimiz birçok fonksiyonel özelliğe sahiptir. Önemli günlerdeki planlarınızı yazabileceğiniz veya genel bilgileri not alabileceğiniz özelleştirilmiş sayfalar, anlık olarak not almanızı kolaylaştıran mini not pad, rutin planlarınıza neşe getirecek stickerler ve daha birçok ek özelliği ile Uniq34 planlayıcı modelleri sıradan bir planlayıcıdan çok daha fazlasıdır.  

Planlayıcınızı Kişiselleştirerek Sevdiklerinizi Özel Hissettirin

Kullanıcıların maksimum verimi alabilmesi ve hayatını kolaylaştırması için vegan deriden üretilen planlayıcılarımızı sevdikleriniz için kişiselleştirebilirsiniz. Seçtiğiniz renge göre altın yazdızlı ya da çukur baskı tekniği ile uygulanan monogram isim baskı özelleştirmesi, hediye alacağınız kişinin ismini ajandanın üstüne yazdırarak, plannerlarımızı onlar için unutulmaz kılabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR