$82.84 KDV Dahil
$82.84 KDV Dahil
$17.13 KDV Dahil
$18.56 KDV Dahil
1

Fonksiyonel Planlayıcılar ile Hayatınızı Kolaylaştırın

Bazı insanlar hayatının her alanında düzenli ve planlı olmaktan hoşlanır. Özellikle yoğun tempolu bir iş hayatı içerisinde yapılacaklar listelerinin içinde kaybolmamak ya da anlık planlarını unutmamak için bir hatırlatıcı gereksinimi duyarlar. Eğer siz de rutinlerinizi ve gelecek planlarınızı not almaktan hoşlanıyorsanız Uniq34’ün her tarza ve ihtiyaca yönelik hazırlanan planlayıcı modellerine göz atabilirsiniz.

Hayatın karmaşasında kendi rutinini oluşturmak için planlı yaşam tarzını benimseyen sevdiklerinize de özel günlerde hediye etmek için şık tasarıma sahip planlayıcıları ya da tarihsiz ajanda modellerini tercih edebilirsiniz. Kendinize ya da sevdiklerinize alacağınız modeli seçmeden önce, ilk olarak planlayıcıya hayatınızın hangi alanında ihtiyacı olacak bunu belirlemelisiniz.

Planlayıcı Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Belli bir rutine sahip olan kişiler yanlarında her daim planlarını yazabilecekleri araçlar bulundurur. Mobil telefonlar ya da tabletler anlık notlar almak için günümüzde sıklıkla kullanılan araçlar olsa da ajanda gibi manuel araçları kullanmak not almayı seven kişiler için idealdir.

Her biri farklı tasarım ve kullanım amacına özgü olarak üretilen Uniq34 planlayıcı çeşitleri arasından seçim yapmak eğlenceli olsa da zamanınızı alabilir. Bu sebeple birçok planlayıcı arasından en doğru olanı seçmek için öncesinde şu sorulara cevap vermelisiniz:

  • Planlayıcı nasıl olmalı? Aylık mı yoksa haftalık planlayıcı mı daha uygun olur?
  • Ajandanın kullanım alanı hangisi olacak? Kişisel notlar için mi yoksa iş hayatında mı kullanılacak?
  • Boyut ve tasarımı nasıl olmalı? Canlı ve minimal mi yoksa daha soft bir tasarıma mı sahip olmalı?

Tüm bu sorulara cevap verdikten sonra size ya da sevdiklerinize en uygun olan planlayıcı modelini belirleyebilirsiniz.

Planlayıcı Çeşitleri ve Kullanım Özellikleri

Personel Planner: Anlık oluşturulan planlar, günlük alışveriş notları, hafta içerisinde yapılacaklar listesi, görüşülecek kişiler ya da gezilecek yerler gibi kişisel notlar almak isteyen kişiler için hazırlanan personel planner modellerini inceleyebilirsiniz. Sert kapak yapısı, fonksiyonel sayfaları ve her tarza hitap eden tasarımıyla öne çıkan planlayıcılar, ergonomik ölçüsü sayesinde çantanıza rahatlıkla sığar ve kolayca taşıyabileceğiniz ağırlıktadır.

Business Planner: İş hayatının temposunda yapılacak işlerin karmaşasında zorlanıyor ve planlı çalışmayı seviyorsanız, sizin için Uniq34 tarafından özenle tasarlanan business planner modelleri arasından en uygun olanı seçerek işlerinizi düzenleyebilirsiniz. Estetik tasarımı ile öne plana çıkan ve kaliteli malzemeden üretilen planner modelleri farklı renk seçenekleri ile her zevke rahatlıkla hitap edebilmesinin yanı sıra, kolaylıkla taşınabilecek büyüklüktedir.

Haftalık Planner: Ev, iş, sosyal hayat ve sorumluluklar derken hafta içerisinde yapacağınız birçok şeyi gözden kaçırmak durumunda kalabilirsiniz. Bu noktada, haftalık planner kullanarak planlarınızı düzenleyebilir ve günlük yapmanız gereken işlerinizi planner içerisinde belirlediğiniz alanlara not alabilirsiniz. Ayrıca sevdiklerinizin özel günlerini ya da gerçekleşecek olan önemli etkinlikleri hatırlamanızı sağlayacak alanlara bu günleri size hatırlatması için kaydedebilirsiniz.

Kareli, çizgili ve çizgisiz sayfalardan oluşan planlayıcı çeşitleri birçok fonksiyonel özelliğe sahiptir. Önemli günlerdeki planlarınızı yazabileceğiniz veya genel bilgileri not alabileceğiniz özelleştirilmiş sayfalar, anlık olarak not almanızı kolaylaştıran mini not pad, rutin planlarınıza neşe getirecek stickerler ve daha birçok ek özelliği ile Uniq34 planlayıcı modelleri sıradan bir planlayıcıdan çok daha fazlasıdır.  

Hediyenizi Kişiselleştirerek Sevdiklerinizi Özel Hissettirin

Kullanıcıların maksimum verimi alabilmesi ve hayatını kolaylaştırması için hazırlanan planlayıcıları sevdikleriniz için kişiselleştirebilirsiniz. Seçili modellerde geçerli olan bu özellik ile hediye alacağınız kişinin ismini ajandanın üstüne yazdırarak, hediyenizi onlar için unutulmaz kılabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR