$114.27 KDV Dahil
$128.56 KDV Dahil
1

SEVGİLİYE HEDİYE ÖNERİLERİ

Hayatınızdaki en önemli kişilerden biri olan sevgilinize özel hissetmesini sağlayacak ve unutamayacağı bir hediye almak istediğinizde pek çok seçenek ile karşılaşabilirsiniz. Birlikte geçirdiğiniz vakti her zamankinden daha kıymetli bir hale getiren bu özel günlerde vereceğiniz yaratıcı bir hediye, yaşadığınız anı daha ölümsüz kılacaktır.  

İnsanların en değerli anlarından biri olan doğum günleri ve yıldönümleri, sevdiklerimizle birlikte geçirilen vaktin yanı sıra incelikle düşünülmüş hediyelerle birlikte çok daha güzel bir hale gelir. Vereceğiniz doğum günü veya yıldönümü hediyesi ise bu anların yıllar sonra bile bakıldığında akılda kalıcı hale gelmesini sağlar. Bunun dışında terfiler, yeni başlangıçlar veya diğer özel günler için de sevdiğiniz kişiye mutlu hissettirecek hediyeler alabilirsiniz.

Hediye Seçiminde Dikkat Etmeniz Gerekenler

Hediye seçimi başlı başlına zorlu ve zaman gerektiren bir iştir. Özellikle de çok değer verdiğiniz biri söz konusu olduğunda onu mutlu edebilecek birçok seçeneğin içerisinde neye karar vereceğinizi bilemeyebilir ve bu arada zaman kaybedebilirsiniz. Böyle durumlarda Uniq34 hediye kutuları her kişiye ve duruma uygun hazırladığı şık tasarımlı hediye kutuları ile işinizi kolaylaştıracaktır.

  • Sevgilinizin hobilerini ve sıklıkla yaptığı şeyleri göz önünde bulundurun.
  • Her zaman istediği ama bir türlü almaya fırsat bulamadığı ürünleri tespit edin.
  • Sevgilinizin zevkini hatırlayın. Yalnızca eğlenceli ve estetik ürünlerden mi hoşlanıyor? Yoksa onun için fonksiyonellik mi daha önemli?
  • Sıradanlığın dışına çıkın ama kafa karıştırıcı karmaşık hediyelerden uzak durun.

Özel Günlerde Sevgiliye Hediye Olarak Ne Alınabilir?

İster yıl dönümü, ister doğum günleri olsun; birlikte geçireceğiniz her vakit birbirinden değerlidir. Bu özel günde ona muhteşem bir doğum günü sürprizi yapmanın yanı sıra gördüğünde çok mutlu olacağı ve onu gülümsetecek hediyeler için sizin için hazırladığımız sevgiliye hediye önerilerimizi inceleyebilirsiniz.

Sevgilinizin doğum gününde veya yıl dönümünüzde ona nasıl bir hediye almalısınız? İşte, aranızdaki bağı güçlendirecek ve özel anlarınızı her daim hatırlatacak sevgiliye hediye önerilerimiz:

  • Kadın Sevgili İçin Hediye Kutuları

Kadınlar için özel olarak birbirinden değerli parçalardan hazırlanan kutuların içerisinde kupa, mum, parfüm, ajanda, kahve, çerçeve, başucu sürahi ve daha birçok seçenek mevcut. Ayrıca kutu içerisinde yer alan ürünlerle sevgilinizin yaşam alnında dekoratif bir şıklık yakalamasına yardımcı olabilirsiniz. Sevgilinizin en sevdiği renkleri ve ihtiyacı olan ya da kullanmaktan hoşlandığı ürünleri birleştirip tek bir kutuda ona bu özel günde hediye edebilirsiniz.

Son yıllarda bu tür konsept hediye kutuları birçok kişinin en sevdiği doğum günü hediyesi seçenekleri arasında yer alır. Bunun sebebi ise benzer şıklığa sahip, birden farklı ürünün tek bir kutuda sunulmasıdır. Her biri farklı olan ve günlük hayat içerisinde rahatlıkla kullanılabilecek 4-5 parça ürünü bir arada bulunduran kutuları almak sevgilinizi mutlu ederken, sizi de hem zamandan hem de bütçeden tasarruf etmenizi sağlar.

  • Erkek Sevgili İçin Hediye Kutuları

Erkeklere hediye almak, seçenekler kısıtlı gibi göründüğünden ilk etapta zor olabilir. Bu durumda kısıtlı seçenekler arasından birinde karar kılınır ve bazen aslında çok da içe sinmeyen hediyeler alınabilir. Sevgilinizin sürekli kullanabileceği ve her biri özel konsept ile hazırlanan erkek sevgili için hediye kutuları ile hediye seçme işini daha pratik bir hale getirebilirsiniz.

Sevgilinizin sıkça ihtiyaç duyabileceği ajanda, kalem, kupa, kahve, french press, parfüm, sürahi gibi kullanışlı ürünlerin yer aldığı setleri tercih edebilir veya bu ürünlerden kişiselleştirilmiş setler oluşturabilirsiniz. Ayrıca paket içerisinde ileteceğiniz hediye kartına ona olan hislerinizi anlatabilir ve bu özel günü daha değerli kılacak satırlar yazarak onun kendini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR