Tükendi
$7.13 KDV Dahil
$28.56 KDV Dahil
1

ÖZEL TASARIM DEFTERLER

Yapılan araştırmalara göre teknoloji her ne kadar hayatı kolaylaştırsa da not defteri gibi manuel araçlar kullanmak, bilgilerin zihne daha kalıcı olarak yerleşmesini sağlıyor. Bununla birlikte not almayı seven ve tertemiz sayfalarıyla yazı tutkunlarını cezbeden şık tasarım defterler hala birçok kişi tarafından kullanılıyor.

Not almaktan hoşlanlara kişiye özel defterler hediye etmek için Uniq34 tasarım defter modeli çeşitlerine göz atabilirsiniz.

Sert Kapaklı Defter Çeşitleri

Kişiye özel hediyelik defter olarak vermek için sert kapaklı defter modellerini inceleyebilirsiniz. Özel ve şık kapak tasarımlarıyla öne çıkan defterlerimizden bazılarına kişiselleştirme seçeneği ile isme özel defter modelinizi oluşturabilirsiniz.

Uniq34’ün kişiselleştirilmiş ürünlerden hoşlananlar için özel olarak tasarladığı bazı defter çeşitlerinde isim yazdırma seçeneğini kullanabilir ve sevdiklerinizin kendini daha özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Kişiselleştirilebilir modellerden birini seçmeniz halinde, 10 karaktere kadar isim soy isim yazdırabilirsiniz. Bunun yerine yalnızca isim soy isim baş harflerini de tercih edebilirsiniz.

Fonksiyonel ve Çok Amaçlı Defter Tasarımı Modelleri

Yazı yazma tutkusuna sahip kişilerin estetik zevklerine hitap edebilecek defter tasarımı çeşitlerinin dış bölümü, sert kapak yapısı ile öner çıkar. Birbirinden farklı desenlere ve renklere sahip defter çeşitleri, kolay yıpranmayan uzun ömürlü malzeme ile üretilir. Defterlerin iç kısmı ise dış kapak ile uyumlu bir tasarıma ve fonksiyonel bir yapıya sahiptir.

Sevdiklerinizin Yazma Tutkusunu Eğlenceli Not Defteri Modelleri ile Besleyin

Not almayı hayat tarzı haline getirmiş ve teknolojinin sunduğu olanakların yanı sıra defter kullanmaktan vazgeçmeyen kişiler için alacağınız not defteri, onlar için çok kişisel bir hediye olacaktır. Bu sebeple ne tarz bir defter alacağınıza karar vermeden önce hediye vereceğiniz kişinin estetik zevklerine ve defteri hangi amaçla kullanacağını öğrenmeniz gerekir.

Genellikle anlık planlarını ya da aklına gelen bir fikri not almayı seven kişiler hareketli ve cezbedici tasarımları tercih ederler. Çiçekli, puantiyeli, cezbedici renklerden oluşan tasarıma sahip ürünler ile sevdiklerinizin hayal gücüne ve yazma tutkusuna eşlik edecek eğlenceli tasarıma sahip ürünleri inceleyebilirsiniz.

İş Hayatına Uygun Özel Tasarım Defterler

Her zevke ve kullanım alanına hitap eden tasarımlar üzerinde özenle çalışan Uniq34, iş hayatı içerisinde sıkça not defteri kullanan kişilere de farklı seçenekler sunmaktadır. Projelerde, toplantılarda veya sunum sırasında not tutmayı seven ofis çalışanlarına hitap eden defterler, daha soft ve sade bir tasarımla ön plana çıkar. İsim soy isim yazdırarak sevdikleriniz için kişiselleştirebileceğiniz bazı defter modelleri arasından istediğinizi seçerek sevdiklerinize hediye edebilir ve her zaman rahatlıkla kullanabileceği bir ürünle onları mutlu edebilirsiniz.

Sevdiklerinizin Anılarını Defterlerimizle Unutulmaz Kılın

Havaların ısındığı ve tatil çanlarının çaldığı yaz döneminde sevdiklerinizin tatil planlarına keyifli bir katkıda bulunmak için onlara not defteri hediye edebilirsiniz. Farklı tasarımlarda ve renklerde üretilen günlük ve anı defteri modelleri içerisinde hediye alacağınız kişinin zevkine uygun olanlardan tercih yapabilirsiniz.

Yaşadıkları güzel anları ve gittiği yerleri yazarak ölümsüzleştirmeyi seven kişiler için Uniq34 tarafından hazırlanan özel tasarım defter modellerinden bazılarını kişiselleştirebilir ve sevdiklerinizi özel hissettirebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR