1

İŞ ARKADAŞINA YENİ İŞİN HAYIRLI OLSUN HEDİYELERİ

Gün içerisinde belki ailenizden bile çok vakit geçirdiğiniz iş arkadaşlarınız hayatınızın önemli bir parçasıdır. Şirkette kutlanan doğum günleri, terfi veya yılbaşı kutlamalarında yaşanan en keyifli anlar ise kuşkusuz hediye paketlerini açma seremonisidir. Her konsepte ayrı olarak özenle hazırlanana Uniq34 hediye kutuları içerisinde iş arkadaşına hediye olarak verilmek üzere pek çok seçenek bulunmaktadır.

İş Arkadaşına Hediye Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Değer verdiğiniz ve sürekli birlikte vakit geçirdiğiniz insanlara hediye seçmek bir bakımdan oldukça kolaydır. Özellikle çalışırken neye ihtiyacını olduğu veya nelerden hoşlandığını kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Bu sebeple iş arkadaşına hediye ne alınır diye düşünüyorsanız onun ihtiyaçlarını bir kenara not etmelisiniz.

  • İş arkadaşınız için yapılacak bu özel kutlama öncesinde biraz araştırma yapın ve en sevdiği renklerin ne olduğunu keşfedin. Bazı kişiler sadelik taraftarı olsa da renkli ve eğlenceli tasarımları tercih edenler de olacaktır. Her biri farklı işleve sahip ürünlerden oluşturulan özel konsept hediye kutularını seçerken kişinin tasarım ve renk zevkini de göz önünde bulundurmalısınız.

  • İş arkadaşlarınızın yapmayı sevdiği aktiviteleri ya da gelecekteki planlarını öğrenmeye çalışın. Örneğin hafta sonu kamp yapmayı seven birisiyse hediye kutu içerisinde yer alan matara, kahve ve mumlar arkadaşınızın keyifli bir aktivite yaparken sizi de hatırlamasını sağlayacaktır. Ayrıca bu tarz ürünler yalnızca aktivite sırasında değil günlük hayatın içerisinde; evde veya ofiste rahatlıkla kullanabileceği şık ürünler olacaktır.

  • İşyerinde sürekli birlikte vakit geçirdiğiniz arkadaşınızın ofis içerisinde en çok neye ihtiyacı olduğunu ve hangi eşyaları kullanmaktan keyif aldığını gözlemleyin. Mevcut kullandığı eşyaların rengine, tasarımına ve kendisine farklı kişilerden gelen hediyelere verdiği tepkileri bir kenara not alın. Böylece iş arkadaşınız; masasında en çok hangi eşyaları kullanıyor, neye ihtiyaç duyuyor ve nelerden hoşlanmıyor bunu anlayabilir ve hediye seçimi yaparken bunlara dikkat edebilirsiniz.

Kişiye Göre Uygun Hediye Seçimi

İşyerinizde yapacağınız kutlamalarda iş arkadaşınıza vermek üzere alacağınız hediyeyi seçerken arkadaşınızın konumunu, ilgi alanlarını, ihtiyaçlarını ve cinsiyetini de dikkate almalısınız. Örneğin doğum günü ya da terfii için iş yerindeki en yakın arkadaşınıza hediye alacaksanız çok daha şanslısınız demektir. Çünkü onu belki de herkesten iyi tanıyor ve nelerden hoşlandığını biliyor olabilirsiniz. Yakın arkadaş olduğunuz için onun estetik zevkine ve ihtiyacına yönelik seçenekleri rahatlıkla bulabilir ve kişiselleştirilmiş hediye kutuları ile onu mutlu edebilirsiniz.

Yılbaşı gibi ortak yapılan kutlamalarda eğer bir üst yöneticinize hediye almanız gerekiyorsa bu durum ilk başta sizi endişelendirebilir. Çünkü genellikle yönetimdeki biri ile çok fazla iletişim kurmadığınız için onun kişisel özelliklerini ve ihtiyaçlarını bilemeyebilirsiniz. Bu tarz bir durumda daha kurumsal ve iş odaklı hediyeler seçerek onu mutlu edebilirsiniz. Ajanda, deri dosya, kalem, kahve gibi ürünlerin olduğu ve ofiste de rahatlıkla kullanılabilecek Uniq34 sürpriz hediye kutuları yöneticiye hediye almak için biçilmiş kaftandır.

Hediye Kartları ile Sürprizi Daha Özel Hale Getirin

Çalıştığınız yerde yapılacak çeşitli kutlamalarda arkadaşınıza ya da üst yöneticinize hediyesiyle birlikte vermek üzere kişiselleştirilebilir hediye kartlarından alabilirsiniz. Bu kartlar ile hediye vereceğiniz iş arkadaşınız ya da yöneticiniz sizin için ne kadar önemli biri olduğunu hissedecek ve mutlu olacaktır. Özellikle terfi alan ya da işe yeni başlayan arkadaşlarınızı tebrik etmek için pakete iliştireceğiniz özel tasarım hediye kartları iş arkadaşınızı motive etmenize yardımcı olacaktır.

Doğum gününe, yılbaşına ve diğer özel günlere uygun olarak ekibimiz tarafında dikkatle hazırlanan özel tasarım kutuları aynı zamanda İstanbul için aynı gün hediye gönderimi hizmeti kapsamındadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR